Co dodała aktualizacja Diablo III na serwerze PTS ?

Najnowszy patch Diablo III  dodaje nowy rodzaj przedmiotów, „pierwotnych starożytnych”, pozwalającą graczom na wzniesienie się na kolejne wyżyny  w eksterminacji demonów zła. Dwie nowe funkcjonalności zapowiedziane na BlizzCon są właśnie wprowadzane: możliwość zapisania 5 konfiguracji postaci w zbrojowni i dedykowany do przechowywania i umacniania materiałów składzik.

Łatka 2.5.0 jest na żywo testowana w Diablo III PTS czyli Publicznym Testowym Serwerze, dzięki czemu możesz przetestować aktualizację już teraz, jeśli masz ochotę. Nie wiemy, kiedy aktualizacja zostanie wprowadzona na normalne serwery i czy pewne dodatki się nie zmienią, ale byłoby zaskoczeniem, jeśli któraś ze znaczących zmian zostałaby wycofana.

Pierwotne starożytne przedmioty mogą mieć do 30% lepsze statystyki.

Powolne wzmacnianie naszych postaci w Diablo III  pozwoli teraz na  kontynuację z przedmiotami Legendarnym i częściami Setów które teraz możemy wydropić  w jakości „pierwotny starożytny”- nowej klasie sprzętu, który jest jeszcze bardziej potężny (i rzadki) niż zwykłe starożytne przedmioty i może mieć do 30% lepsze statystyki. Można przypuszczać, że nowe poziomy Udręki nie pozostaną daleko w tyle.

Zbrojownia została pokazana na Blizzconie i jest to bardzo oczekiwany system , który umożliwiają szybkie i łatwe zmiany build’ów postaci. Zapisywanie konfiguracji czyli tzw.”snapshot” spowoduje zachowanie aktualnego ekwipunku, wprawionych klejnotów, umiejętności pasywnych i aktywnych a także mocy Kostki Kana’iego danej postaci.Można zapisać maksymalnie 5 konfiguracji na postać, a Zbrojownię można znaleźć w każdym mieście w każdym akcie.

Na umacnianie materiałów, począwszy od patcha 2.5.0, nowe materiały uzyskane pojawią się w osobnej zakładce składziku, która jest dostępna przez okno ekwipunku. Zwolni to miejsce w skrytce.

Modyfikacji ulega także Blask Tarczy dla Krzyżowca.

Wydawca: www.blizzard.com

Oficjalna strona: http://eu.battle.net/d3/pl/