Już niedługo największy dodatek w historii Galactic Civilizations III czyli Krucjata

Galactic Civilizations III ma zamiar wydać swój największy w historii dodatek. Krucjata doda trzy cechy, których fani oczekiwali z tęsknotą: interaktywne inwazje planetarne, szpiegostwo i głębszy system ekonomiczny.

Oto krótka lista tego co obiecuje nam Krucjata:

Interaktywne inwazje: podczas inwazji na planetę, gracze wezmą obywateli, którzy zostaną przeszkoleni jako żołnierze i zmierzą się po jego powierzchni. Atakujący będzie mógł wybrać, gdzie lądować a obrońcy będą wybierać, gdzie się stawiać opór.

Galaktyczni obywatele: Cywilizacja gracza może być teraz wyrażona przez jej obywateli. Obywatele są tworzeni co kilka tur i mogą być kierowani do różnych specjalności, aby zwiększyć potencjał swojej cywilizacji globalnie lub w celu jego zwiększenia na konkretnej planecie.

Szpiegostwo: obywatele mogą być przeszkoleni jako szpiedzy i wykorzystani do ataku na rywali zza kulis. Szpiegów można użyć do zniszczenia ulepszeń planetarnych, kradzieży technologii lub zabicia agentów wroga.

Budowniczy cywilizacji: teraz możesz zaprojektować swoją własną, unikalną cywilizacją, a nawet jej statki, jakie stosuje – można zbudować swoje własne statki lub pobrać którykolwiek z ponad 12.000, które są dostępne na Workshop Steam.

Dodatek Galactic Civilizations III: Krucjata zostanie wydany już tej wiosny.

„W Krucjacie skupiamy się aby stworzyć znacznie głębszą i jeszcze bardziej przystępną grę strategiczną”, mówi główny projektant Paul Boyer. „W sercu waszej cywilizacji są wasi obywatele. Ty decydujesz co zrobić ze swoimi obywatelami, czy szkolić ich na naukowców, inżynierów, rolników, żołnierzy, dyplomatów, kupców i to gdzie ich wyślesz  będzie determinować, jak cywilizacja rozwinie”.

 

Wydawca: http://www.stardock.com/

Oficjalna strona: http://www.galciv3.com/