Premiera DLC do Battlefield 1 Nie przejdą przewidziana jest na marzec 2017 roku.

Dodatek objęty będzie przepustką sezonową do Battlefield 1. Weterani armii francuskiej staną do walki w obronie ojczyzny. W dodatku będzie nowy tryb gry: LINIA FRONTU, będziesz m. in. mógł przejąć kontrolę nad nowym  czołgiem Char 2C  lub działem samobieżnym St. Chamond czyli najsilniej opancerzonym alianckim czołgiem z okresu I wojny. Zapanuj na polu bitwy dzięki tym stalowym behemotom!

Dodatek Battlefield 1 Nie przejdą to także 4 nowe mapy

Jak czytamy na stronie wydawcy:

Wzgórza Verdun

Artyleryjska kanonada będąca wstępem do bitwy pod Verdun wywołała gwałtowne pożary lasów, wśród których walczyć będą gracze. Jedna ze stron musi przemieszczać się w górę zbocza, w kierunku ogromnej fortecy Verdun, pod nieustannym ogniem ciężkich dział. Odwaga to za mało, aby wyjść cało z tej krwawej łaźni. Witamy w piekle.

Fort Vaux

Pierwsze większe starcie I wojny światowej toczone we wnętrzu fortu rozgrywa się w podziemiach Fortu Vaux. W labiryncie mrocznych tuneli Francuzi i Niemcy walczą ze sobą przy pomocy granatów, karabinów, bagnetów i miotaczy ognia Uwaga na flanki!

Soissons

Weź udział w jednym z największych ataków pancernych I wojny światowej. Francuska 10 Armia próbuje odbić Soissons, korzystając z potężnych czołgów Saint Chamond. W malowniczej wiejskiej scenerii, w gorący letni dzień toczy się ciężki bój z udziałem samolotów, pojazdów pancernych i piechoty. Od odgłosów bitwy głośniejsze są tylko gromy.

Przełamanie

Zdesperowani Francuzi starający się opanować kluczowe mosty na rzecz Aisne wracają na pole bitwy usiane wrakami czołgów z poprzednich starć. Na pierwszy rzut oka panuje tu spokój, ale labirynt wypalonych stalowych bestii to doskonałe miejsce na zasadzkę. Gdy nad Fontenoy zaczyna zachodzić słońce, rozpoczyna się bitwa.