Już za dwa tygodnie premiera Sniper Elite 4

Seria Sniper Elite (i oczywiście Sniper Elite 4)  skupia się tylko i wyłącznie na grze snajperem. Pierwsza gra zatytułowana Sniper Elite: Berlin 1945 została wydana przez zespół Rebellion  w 2005 roku. Niestety jeśli mamy komputer PC możemy zapomnieć o kupnie Sniper Elite 4 pudełkowej wersji w Polsce. Na pocieszenie należy dodać, że gra zostanie wydana bez wersji pudełkowej na całym świecie. Trochę szkoda ponieważ zdarzało się w Polsce że ceny gier pudełkowych były niższe od wersji np. na Steam i nie trzeba było ściągać wielu gigabajtów. A nie wszyscy przecież mamy szybki nielimitowany internet.

 

Agent wywiadu i elitarny snajper Karl Faiburn powraca do akcji!

W Sniper Elite 4 ponownie wcielimy się w Karla Fairburne’a, znanego z poprzednich części cyklu. Zostaje on wysłany z Afryki Północnej na Półwysep Apeniński. Wraz z włoskim ruchem oporu, ma za zadanie przygotować grunt pod nadchodzącą inwazję aliantów na Europę. Ma także wspomóc  żołnierzy toczących ostre boje z niemieckim dywizjami.

Sniper Elite 4 zadebiutuje już 14 lutego na PC, PS4 i XBOX. Pamiętajcie jednak, że wersja PC będzie do ściągnięcia tylko w wersji cyfrowej więc szykujcie łącza.

Wydawca: http://www.rebellion.co.uk/

Oficjalna strona: http://sniperelite4.com/pl