CEO EA Andrew Wilson ujawnił kilka szczegółów na temat Star Wars Battlefront 2.

Zgodnie z oczekiwaniami, w tegorocznym sezonie świątecznym nastąpi premiera kontynuacji Star Wars Battlefront. Ujawnił tą informację Andrew Wilson podczas spotkania inwestorów. EA potwierdziło także plotki z grudnia, że Star Wars Battlefront 2 będzie posiadał także tryb dla jednego gracza.

Gra będzie większa i obszerniejsza, a także znajdzie się więcej postaci bohaterów. Jest to prawdopodobne dlatego, że według Wilsona gra będzie  również obejmować wiele epok historycznych uniwersum „Star Wars”. Możemy się tylko się domyślać czy to oznacza, że pojawi się wątek Wojen Klonów. Spodziewać się można wątków z Przebudzenia Mocy. Być może będziemy mogli również zobaczyć więcej treści z Łotra Jeden. Ale to już wyłącznie spekulacje.

Premiera zbiegnie się z kinowym hitem czyli 8 częścią sagi w kinach.

Na fali emocji po premierze kolejnej części sagi: Last Jedi jaka nastąpi również w okresie świąt, sequel może okazać się prawdziwym hitem. Praca nad grą będzie kierowana przez DICE, Motive Studios i Criterion. Po świetnej kampanii Battlefield 1 od Dice, możemy być optymistami w temacie czy gra okaże się dobra, zwłaszcza przy wsparciu Criterion’u i Motive Studios.

Wydawca: https://www.ea.com/pl-pl

Oficjalna strona: http://starwars.ea.com/pl_PL/starwars/battlefront

Na razie pozostaje nam ponownie obejrzeć zwiastun ostatniego dodatku Star Wars Battlefront Łotr 1: Scarif lub zapowiedzi EA.