Nowe opcje w The Elder Scrolls Online

W dniu 6 lutego  producent doda do The Elder Scrolls Online możliwość kupna domu oraz pozwoli graczowi  na jego urządzenia – ale to nie koniec rewelacji! Wyspa Vvardenfall zmierza małymi kroczkami do następnego rozdziału w MMO The Elder Scrolls Online czyli Morrowind.

To będzie największa lokacja w grze do tej pory, Bethesda próbuje uchwycić atmosferę tego miejsca jaką znamy z dawnej wersji PC. Wydawca  pozwoli nawet graczom odwiedzić wszystkie najważniejsze zabytki jakie pamiętają z oryginalnej gry. Bethesda twierdzi, że pieczołowicie odtworzy Morrowind, korzystając z oryginalnych map. Gracze będą w stanie nawet zacząć swoją podróż w Morrowind, rozpoczynając tam grę  poprzez nowy samouczek. Mogą oni następnie udać się do gry podstawowej gdy zmęczy ich już cała ta nostalgia…

Cofnij zegar o 700 lat przed czas przygody dla pojedynczego gracza, w którą grałeś w dzieciństwie. Będzie można odwiedzić miasto Vivek – w trakcie jego budowy, a nawet będziesz w stanie pracować z bóstwem, które nim rządzi. W dodatku możemy oczekiwać ogromnych grzybów, nakręcanych robotów i krasnoludzkich ruin, ale będzie dodane też wiele nowych rzeczy.

Morrowind

Morrowind czyli po pierwsze: nowa klasa Warden.

Ta nowa klasa może dzierżyć magię natury, władać lodem, a nawet przywoływać zwierzęta by walczyć u ich boku. Sprawdź poniżej zwiastun dla lepszego uchwycenia jak wspaniałe będzie walczyć ze swoim najlepszym kumplem: wojennym niedźwiedziem. Będą dodane także areny PvP dla trójstronnych potyczek czterech zespołów na trzech mapach w trzech różnych trybach.

The Elder Scrolls Morrowind ukaże się 6 czerwca.